Present bookings for

Sundborns GoIF 1/27/2020 - 2/26/2020
1/27/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 282095 17:15 - 18:30   P08/09 
Sundborn/Gymnastiksal 282096 18:30 - 20:00   P0607/P0405 
Lugnet Sporthall/Hall C 272164 19:00 - 20:30 Innebandy   
Sundborn/Gymnastiksal 282098 20:00 - 21:00   F03/06 
1/28/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 282101 17:15 - 18:30   F09-12 
Sundborn/Gymnastiksal 282102 18:30 - 19:45   P10/11 
Sundborn/Gymnastiksal 282103 19:45 - 20:45 Gymnastik  Motion 
Lugnet Sporthall/Hall C 276702 20:15 - 21:45 Innebandy  Herrar 
Lugnet Sporthall/Hall B 272181 20:30 - 22:00 Innebandy   
Sundborn/Gymnastiksal 282105 20:45 - 21:45 Innebandy  Light 
1/29/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 282106 17:15 - 18:30   P12 
Sundborn/Gymnastiksal 282108 18:30 - 19:30   P08/09 
Sundborn/Gymnastiksal 282109 19:30 - 21:00   F03/06 
1/30/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 282110 16:45 - 18:00 Innebandy  P04/05 
Sundborn/Gymnastiksal 282111 18:00 - 19:00 Innebandy  P06/07 
Sundborn/Gymnastiksal 282112 19:00 - 20:00 Innebandy  F07/08 
Slätta Idrottshall/1 Hela hallen 279055 20:00 - 21:30 Futsal   
Sundborn/Gymnastiksal 282113 20:00 - 21:00 Gymnastik  Motion 
Lugnet Sporthall/Hall D 272226 20:30 - 22:00 Innebandy  Dam 
1/31/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 271350 16:00 - 17:00 Innebandy  Öppen hall 
2/1/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 271353 10:00 - 11:00 Innebandy  Lek och lär 
Sundborn/Gymnastiksal 276381 12:00 - 13:30 Futsal  Herrarna 
Sundborn/Gymnastiksal 275675 14:00 - 15:30 Innebandy  P blå lätt S - IBF Borlänge 
Sundborn/Gymnastiksal 275676 15:30 - 17:00 Innebandy  F blå svår S - IBF Falun U lag 2 
2/2/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 271354 09:00 - 11:00 Gymnastik  Barn 
Sundborn/Gymnastiksal 275381 11:00 - 13:00 Innebandy  P Röd Medel Södr - IBF Säter 
Lugnet Sporthall/Hall D 274613 13:00 - 16:00 Innebandy  D Div 2 - IK Ljusdal 
Sundborn/Gymnastiksal 275375 13:00 - 15:00 Innebandy  P Röd Medel norr - Malungs IBK 
Sundborn/Gymnastiksal 275398 15:00 - 16:30 Innebandy  P Blå Medel - IBF Säter 
Lugnet Sporthall/Hall D 274626 16:00 - 19:00 Innebandy  H Div 5 - IBF Ludvika 2 
Sundborn/Gymnastiksal 271355 17:30 - 19:00 Innebandy  Veteraner 
Sundborn/Gymnastiksal 271356 19:00 - 20:00 Gymnastik  Motion 
2/3/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 282095 17:15 - 18:30   P08/09 
Sundborn/Gymnastiksal 282096 18:30 - 20:00   P0607/P0405 
Lugnet Sporthall/Hall C 272164 19:00 - 20:30 Innebandy   
Sundborn/Gymnastiksal 282098 20:00 - 21:00   F03/06 
2/4/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 282101 17:15 - 18:30   F09-12 
Sundborn/Gymnastiksal 282102 18:30 - 19:45   P10/11 
Sundborn/Gymnastiksal 282103 19:45 - 20:45 Gymnastik  Motion 
Lugnet Sporthall/Hall C 276702 20:15 - 21:45 Innebandy  Herrar 
Lugnet Sporthall/Hall B 272181 20:30 - 22:00 Innebandy   
Sundborn/Gymnastiksal 282105 20:45 - 21:45 Innebandy  Light 
2/5/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 282106 17:15 - 18:30   P12 
Sundborn/Gymnastiksal 282108 18:30 - 19:30   P08/09 
Sundborn/Gymnastiksal 282109 19:30 - 21:00   F03/06 
2/6/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 282110 16:45 - 18:00 Innebandy  P04/05 
Sundborn/Gymnastiksal 282111 18:00 - 19:00 Innebandy  P06/07 
Sundborn/Gymnastiksal 282112 19:00 - 20:00 Innebandy  F07/08 
Sundborn/Gymnastiksal 282113 20:00 - 21:00 Gymnastik  Motion 
2/7/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 271350 16:00 - 17:00 Innebandy  Öppen hall 
2/8/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 271353 10:00 - 11:00 Innebandy  Lek och lär 
Sundborn/Gymnastiksal 276381 12:00 - 13:30 Futsal  Herrarna 
2/9/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 271354 09:00 - 11:00 Gymnastik  Barn 
Sundborn/Gymnastiksal 275386 11:00 - 13:00 Innebandy  P Röd Lätt - IBF Borlänge 
Sundborn/Gymnastiksal 271355 17:30 - 19:00 Innebandy  Veteraner 
Sundborn/Gymnastiksal 271356 19:00 - 20:00 Gymnastik  Motion 
2/10/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 282095 17:15 - 18:30   P08/09 
Sundborn/Gymnastiksal 282096 18:30 - 20:00   P0607/P0405 
Lugnet Sporthall/Hall C 272164 19:00 - 20:30 Innebandy   
Sundborn/Gymnastiksal 282098 20:00 - 21:00   F03/06 
2/11/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 282101 17:15 - 18:30   F09-12 
Sundborn/Gymnastiksal 282102 18:30 - 19:45   P10/11 
Sundborn/Gymnastiksal 282103 19:45 - 20:45 Gymnastik  Motion 
Lugnet Sporthall/Hall C 276702 20:15 - 21:45 Innebandy  Herrar 
Lugnet Sporthall/Hall B 272181 20:30 - 22:00 Innebandy   
Sundborn/Gymnastiksal 282105 20:45 - 21:45 Innebandy  Light 
2/12/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 282106 17:15 - 18:30   P12 
Sundborn/Gymnastiksal 282108 18:30 - 19:30   P08/09 
Sundborn/Gymnastiksal 282109 19:30 - 21:00   F03/06 
2/13/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 282110 16:45 - 18:00 Innebandy  P04/05 
Sundborn/Gymnastiksal 282111 18:00 - 19:00 Innebandy  P06/07 
Sundborn/Gymnastiksal 282112 19:00 - 20:00 Innebandy  F07/08 
Slätta Idrottshall/1 Hela hallen 279055 20:00 - 21:30 Futsal   
Sundborn/Gymnastiksal 282113 20:00 - 21:00 Gymnastik  Motion 
Lugnet Sporthall/Hall D 272226 20:30 - 22:00 Innebandy  Dam 
2/14/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 271350 16:00 - 17:00 Innebandy  Öppen hall 
2/15/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 271353 10:00 - 11:00 Innebandy  Lek och lär 
Sundborn/Gymnastiksal 276381 12:00 - 13:30 Futsal  Herrarna 
2/16/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 271354 09:00 - 11:00 Gymnastik  Barn 
Lugnet Sporthall/Hall C 274627 09:00 - 12:00 Innebandy  H Div 5 - Hosjö IBK 
Sundborn/Gymnastiksal 275387 11:00 - 13:00 Innebandy  P Röd Lätt - Samuelsdals IF 
Sundborn/Gymnastiksal 275382 13:00 - 15:00 Innebandy  P Röd Medel Södr - IBF Borlänge 
Sundborn/Gymnastiksal 275376 15:00 - 17:00 Innebandy  P Röd Medel Norr - Älvdalens IBK 
Sundborn/Gymnastiksal 271355 17:30 - 19:00 Innebandy  Veteraner 
Sundborn/Gymnastiksal 271356 19:00 - 20:00 Gymnastik  Motion 
2/17/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 282095 17:15 - 18:30   P08/09 
Sundborn/Gymnastiksal 282096 18:30 - 20:00   P0607/P0405 
Lugnet Sporthall/Hall C 272164 19:00 - 20:30 Innebandy   
Sundborn/Gymnastiksal 282098 20:00 - 21:00   F03/06 
2/18/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 282101 17:15 - 18:30   F09-12 
Sundborn/Gymnastiksal 282102 18:30 - 19:45   P10/11 
Sundborn/Gymnastiksal 282103 19:45 - 20:45 Gymnastik  Motion 
Lugnet Sporthall/Hall C 276702 20:15 - 21:45 Innebandy  Herrar 
Lugnet Sporthall/Hall B 272181 20:30 - 22:00 Innebandy   
Sundborn/Gymnastiksal 282105 20:45 - 21:45 Innebandy  Light 
2/19/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 282106 17:15 - 18:30   P12 
Sundborn/Gymnastiksal 282108 18:30 - 19:30   P08/09 
Sundborn/Gymnastiksal 282109 19:30 - 21:00   F03/06 
2/20/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 282110 16:45 - 18:00 Innebandy  P04/05 
Sundborn/Gymnastiksal 282111 18:00 - 19:00 Innebandy  P06/07 
Sundborn/Gymnastiksal 282112 19:00 - 20:00 Innebandy  F07/08 
Slätta Idrottshall/1 Hela hallen 279055 20:00 - 21:30 Futsal   
Sundborn/Gymnastiksal 282113 20:00 - 21:00 Gymnastik  Motion 
Lugnet Sporthall/Hall D 272226 20:30 - 22:00 Innebandy  Dam 
2/21/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 271350 16:00 - 17:00 Innebandy  Öppen hall 
2/22/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 271353 10:00 - 11:00 Innebandy  Lek och lär 
Sundborn/Gymnastiksal 276381 12:00 - 13:30 Futsal  Herrarna 
2/23/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 275399 11:00 - 12:30 Innebandy  P Blå Medel - Smedjebacken IBK 
Sundborn/Gymnastiksal 275406 14:00 - 15:30 Innebandy  F Blå Svår - IBF Falun 
Sundborn/Gymnastiksal 284325 15:30 - 16:45 Innebandy  P12 
Sundborn/Gymnastiksal 271355 17:30 - 19:00 Innebandy  Veteraner 
Sundborn/Gymnastiksal 271356 19:00 - 20:00 Gymnastik  Motion 
2/24/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 282095 17:15 - 18:30   P08/09 
Sundborn/Gymnastiksal 282096 18:30 - 20:00   P0607/P0405 
Lugnet Sporthall/Hall C 272164 19:00 - 20:30 Innebandy   
Sundborn/Gymnastiksal 282098 20:00 - 21:00   F03/06 
2/25/2020 Booking number Time Activity Note Type
Sundborn/Gymnastiksal 282101 17:15 - 18:30   F09-12 
Sundborn/Gymnastiksal 282102 18:30 - 19:45   P10/11 
Sundborn/Gymnastiksal 282103 19:45 - 20:45 Gymnastik  Motion 
Lugnet Sporthall/Hall C 276702 20:15 - 21:45 Innebandy  Herrar 
Lugnet Sporthall/Hall B 272181 20:30 - 22:00 Innebandy   
Sundborn/Gymnastiksal 282105 20:45 - 21:45 Innebandy  Light 
Säsongsbokning
Ströbokning
Matchbokning

 - 
 
Order by
  

På denna sida visas endast ideella och allmännyttiga föreningar som själva valt att publiceras på Falu kommuns hemsida.
För ytterligare upplysningar kontakta trafik- och fritidsförvaltningen tfn 023-86 885 eller 023-836 50


FRI Webb-Förening
FRI® is a registrered trademark of Idavall Data AB .