Aktuella bokningar för

Sundborns GoIF 2019-02-21 - 2019-03-23
2019-02-21 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 251481 18:30 - 20:00 Innebandy  P04-05 
Sundborn/Gymnastiksal 251477 20:00 - 21:00 Gymnastik  Motion 
Lugnet Sporthall/Hall B 252342 20:00 - 21:15 Innebandy  Dam 
Västra/Bollhall 263817 20:30 - 22:00 Fotboll   
2019-02-22 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 263177 16:00 - 17:00 Innebandy  Öppen hall 
Lugnet Sporthall/Hall C 252303 17:30 - 19:00 Innebandy  Herrar 
2019-02-23 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 251495 10:00 - 11:00 Innebandy  Lek och lär 
Sundborn/Gymnastiksal 251500 12:00 - 13:30 Futsal  HA 
Sundborn/Gymnastiksal 254041 14:00 - 15:30 Innebandy  P blå medelsvår S - IBF Säter 
2019-02-24 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 251507 17:30 - 19:00 Innebandy  Veteraner 
Lugnet Sporthall/Hall C 253859 18:00 - 20:30 Innebandy  H div 5 - Stora Skedvi IK 
Sundborn/Gymnastiksal 251508 19:00 - 20:00 Gymnastik  Motion 
2019-02-25 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 251453 17:15 - 18:30 Innebandy  P08-09 
Lugnet Sporthall/Hall C 262025 20:00 - 21:15 Innebandy  Dam 
Lugnet Sporthall/Hall A 264015 20:30 - 21:30 Fotboll   
2019-02-26 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 251461 18:30 - 20:00 Innebandy  P04-05/P06-07 
Lugnet Sporthall/Hall C 252260 19:00 - 20:00 Innebandy  P 04/5 & P 06/07 
Sundborn/Gymnastiksal 251460 20:00 - 21:00 Gymnastik  Motion 
Lugnet Sporthall/Hall A 264291 20:30 - 22:00 Futsal  U 19 
Sundborn/Gymnastiksal 256535 21:00 - 22:00 Innebandy  Light 
2019-02-27 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 251470 17:15 - 18:30 Innebandy  F 09-11 
Sundborn/Gymnastiksal 251469 18:30 - 19:30 Innebandy  P08-09 
Lugnet Sporthall/Hall C 252337 20:00 - 21:30 Innebandy  Herrar 
2019-02-28 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 251483 17:15 - 18:30 Innebandy  P06-07 
Sundborn/Gymnastiksal 251481 18:30 - 20:00 Innebandy  P04-05 
Sundborn/Gymnastiksal 251477 20:00 - 21:00 Gymnastik  Motion 
Lugnet Sporthall/Hall B 252342 20:00 - 21:15 Innebandy  Dam 
Västra/Bollhall 263817 20:30 - 22:00 Fotboll   
2019-03-01 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 263177 16:00 - 17:00 Innebandy  Öppen hall 
Lugnet Sporthall/Hall C 252303 17:30 - 19:00 Innebandy  Herrar 
2019-03-02 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 251495 10:00 - 11:00 Innebandy  Lek och lär 
Sundborn/Gymnastiksal 251500 12:00 - 13:30 Futsal  HA 
2019-03-03 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Lugnet Sporthall/Hall C 259039 13:00 - 16:00 Innebandy  D div 2 D/G - Insjöns BK/IBF Leksand 
Sundborn/Gymnastiksal 251507 17:30 - 19:00 Innebandy  Veteraner 
Sundborn/Gymnastiksal 251508 19:00 - 20:00 Gymnastik  Motion 
2019-03-04 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 251453 17:15 - 18:30 Innebandy  P08-09 
Sundborn/Gymnastiksal 251451 18:30 - 19:30 Innebandy  F07-08 
Sundborn/Gymnastiksal 251449 19:30 - 20:30 Innebandy  F03-06 
Lugnet Sporthall/Hall C 262025 20:00 - 21:15 Innebandy  Dam 
Lugnet Sporthall/Hall A 264015 20:30 - 21:30 Fotboll   
2019-03-05 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 251462 17:15 - 18:30 Innebandy  P10-11 
Sundborn/Gymnastiksal 251461 18:30 - 20:00 Innebandy  P04-05/P06-07 
Lugnet Sporthall/Hall C 252260 19:00 - 20:00 Innebandy  P 04/5 & P 06/07 
Sundborn/Gymnastiksal 251460 20:00 - 21:00 Gymnastik  Motion 
Lugnet Sporthall/Hall A 264291 20:30 - 22:00 Futsal  U 19 
Sundborn/Gymnastiksal 256535 21:00 - 22:00 Innebandy  Light 
2019-03-06 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 251470 17:15 - 18:30 Innebandy  F 09-11 
Sundborn/Gymnastiksal 251469 18:30 - 19:30 Innebandy  P08-09 
Sundborn/Gymnastiksal 251468 19:30 - 20:30 Innebandy  F03-06 
Lugnet Sporthall/Hall C 252337 20:00 - 21:30 Innebandy  Herrar 
2019-03-07 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 251483 17:15 - 18:30 Innebandy  P06-07 
Sundborn/Gymnastiksal 251481 18:30 - 20:00 Innebandy  P04-05 
Sundborn/Gymnastiksal 251477 20:00 - 21:00 Gymnastik  Motion 
Lugnet Sporthall/Hall B 252342 20:00 - 21:15 Innebandy  Dam 
Västra/Bollhall 263817 20:30 - 22:00 Fotboll   
2019-03-08 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 263177 16:00 - 17:00 Innebandy  Öppen hall 
Sundborn/Gymnastiksal 265200 17:30 - 18:30 Futsal  P05-07 
2019-03-09 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 251495 10:00 - 11:00 Innebandy  Lek och lär 
Sundborn/Gymnastiksal 264596 11:00 - 12:30 Futsal  HA 
Sundborn/Gymnastiksal 264597 12:30 - 14:00 Innebandy  P Blå medelsvår S - IBF Falun U 
Sundborn/Gymnastiksal 254017 14:00 - 16:00 Innebandy  F röd lätt - Älvdalens IBK 
Sundborn/Gymnastiksal 254012 16:00 - 18:00 Innebandy  P röd lätt - Vika IF 
2019-03-10 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 264286 09:00 - 11:00 Barngymnastik  Barngymnastik 
Lugnet Sporthall/Hall D 253860 11:00 - 13:30 Innebandy  H div 5 - KAIS Mora UIF 2 
Sundborn/Gymnastiksal 254042 11:30 - 13:00 Innebandy  P blå lätt S - Smedjebackens IBK 
Sundborn/Gymnastiksal 258116 13:00 - 14:30 Innebandy  F blå medel/lätt N (2) - IBF Gagnef 
Lugnet Sporthall/Hall D 259040 16:00 - 19:00 Innebandy  D div 2 D/G - Hofors IBK 
Sundborn/Gymnastiksal 251507 17:30 - 19:00 Innebandy  Veteraner 
Sundborn/Gymnastiksal 251508 19:00 - 20:00 Gymnastik  Motion 
2019-03-11 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 251453 17:15 - 18:30 Innebandy  P08-09 
Sundborn/Gymnastiksal 251451 18:30 - 19:30 Innebandy  F07-08 
Sundborn/Gymnastiksal 251449 19:30 - 20:30 Innebandy  F03-06 
Haraldsbo Idrottshall/1 Hela hallen 264185 21:00 - 22:00 Innebandy  Dam 
2019-03-12 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 251462 17:15 - 18:30 Innebandy  P10-11 
Sundborn/Gymnastiksal 251461 18:30 - 20:00 Innebandy  P04-05/P06-07 
Sundborn/Gymnastiksal 251460 20:00 - 21:00 Gymnastik  Motion 
Sundborn/Gymnastiksal 256535 21:00 - 22:00 Innebandy  Light 
2019-03-13 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 251470 17:15 - 18:30 Innebandy  F 09-11 
Sundborn/Gymnastiksal 251469 18:30 - 19:30 Innebandy  P08-09 
Sundborn/Gymnastiksal 251468 19:30 - 20:30 Innebandy  F03-06 
2019-03-14 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 251483 17:15 - 18:30 Innebandy  P06-07 
Sundborn/Gymnastiksal 251481 18:30 - 20:00 Innebandy  P04-05 
Sundborn/Gymnastiksal 251477 20:00 - 21:00 Gymnastik  Motion 
Västra/Bollhall 263817 20:30 - 22:00 Fotboll   
2019-03-15 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 263177 16:00 - 17:00 Innebandy  Öppen hall 
Haraldsbo Idrottshall/1 Hela hallen 264186 20:00 - 21:15 Innebandy   
2019-03-16 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 251495 10:00 - 11:00 Innebandy  Lek och lär 
Sundborn/Gymnastiksal 251500 12:00 - 13:30 Futsal  HA 
Sundborn/Gymnastiksal 254016 14:00 - 16:00 Innebandy  F röd lätt - Rättviks IBF 
Sundborn/Gymnastiksal 254013 16:00 - 18:00 Innebandy  P röd lätt - Malungs IBK 
2019-03-17 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 264286 09:00 - 11:00 Barngymnastik  Barngymnastik 
Sundborn/Gymnastiksal 254043 11:30 - 13:00 Innebandy  P blå svår N - IBF Leksand 
Sundborn/Gymnastiksal 255678 13:00 - 14:30 Innebandy  F blå medellätt/lätt S - KFUM Falun 
Sundborn/Gymnastiksal 265616 14:30 - 16:00 Innebandy  P blå lätt - Samuelsdals IF 
Sundborn/Gymnastiksal 251507 17:30 - 19:00 Innebandy  Veteraner 
Sundborn/Gymnastiksal 251508 19:00 - 20:00 Gymnastik  Motion 
2019-03-18 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 251453 17:15 - 18:30 Innebandy  P08-09 
Sundborn/Gymnastiksal 251451 18:30 - 19:30 Innebandy  F07-08 
Sundborn/Gymnastiksal 251449 19:30 - 20:30 Innebandy  F03-06 
2019-03-19 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 251462 17:15 - 18:30 Innebandy  P10-11 
Sundborn/Gymnastiksal 251461 18:30 - 20:00 Innebandy  P04-05/P06-07 
Dalavallen konstgräs/Del 1 264982 18:30 - 20:00 Fotboll  U19 
Lugnet Sporthall/Hall C 252260 19:00 - 20:00 Innebandy  P 04/5 & P 06/07 
Sundborn/Gymnastiksal 251460 20:00 - 21:00 Gymnastik  Motion 
Lugnet Sporthall/Hall A 264291 20:30 - 22:00 Futsal  U 19 
Sundborn/Gymnastiksal 256535 21:00 - 22:00 Innebandy  Light 
2019-03-20 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 251470 17:15 - 18:30 Innebandy  F 09-11 
Sundborn/Gymnastiksal 251469 18:30 - 19:30 Innebandy  P08-09 
Sundborn/Gymnastiksal 251468 19:30 - 20:30 Innebandy  F03-06 
Lugnet Sporthall/Hall C 252337 20:00 - 21:30 Innebandy  Herrar 
2019-03-21 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 251483 17:15 - 18:30 Innebandy  P06-07 
Sundborn/Gymnastiksal 251481 18:30 - 20:00 Innebandy  P04-05 
Sundborn/Gymnastiksal 251477 20:00 - 21:00 Gymnastik  Motion 
Lugnet Sporthall/Hall B 252342 20:00 - 21:15 Innebandy  Dam 
Västra/Bollhall 263817 20:30 - 22:00 Fotboll   
2019-03-22 Boknr Tid Verksamhet Not Typ
Sundborn/Gymnastiksal 263177 16:00 - 17:00 Innebandy  Öppen hall 
Lugnet Sporthall/Hall C 253861 18:00 - 20:30 Innebandy  H div 5 - IBF Gagnef 2 
Säsongsbokning
Ströbokning
Matchbokning

 - 
 
Sortera per
  

På denna sida visas endast ideella och allmännyttiga föreningar som själva valt att publiceras på Falu kommuns hemsida.
För ytterligare upplysningar kontakta trafik- och fritidsförvaltningen tfn 023-86 885 eller 023-836 50


FRI Webb-Förening
FRI® är ett av Idavall Data AB registrerat varumärke.